Aramızdaki “süper kahramanlar” açığa çıkıyor: Türkiye, bu kahramanları konuşacak

Yönetmenliğini Tufan Taştan’ın yaptığı filmde Melisa Sözen, Taner Ölmez, Cengiz Bozkurt, Sumru Yavrucuk, Burçin Terzioğlu, Engin Hepileri gibi yıldız isimler rol alıyor. Filmde ayrıca basın ve sanat dünyasından sürpriz isimler, sürpriz rollerle karşımıza çıkacak. Filmin yapımcı kadrosunda, aynı zamanda filmde de rol alacak olan Mor ve Ötesi’nin solisti Harun Tekin ile Melisa Sözen de bulunuyor.

İlk uzun metrajlı filmi Sen Ben Lenin ile büyük beğeni toplayan Tufan Taştan’ın ikinci filmi Chaplin Dörtlüsü Ankara’da sete çıktı.

Chaplin Dörtlüsü’nün kadrosunda Melisa Sözen, Taner Ölmez, Cengiz Bozkurt, Sumru Yavrucuk, Engin Hepileri, Burçin Terzioğlu Metin Akdülger, Mustafa Avkıran, Kubilay Aka, Mustafa Kırantepe, Hasibe Eren, Saygın Soysal, Yasemin Szawlowski, Oğuz Kara gibi başarılı oyuncuları bir araya geliyor. Ayrıca filmde, müzik, edebiyat, stand-up ve basın dünyasından sürpriz isimlerin konuk oyuncu olarak yer alacalığı konuşuluyor.

Senaryosunu yazar Barış Bıçakçı ile kaleme alan Tufan Taştan, aksiyon ve polisiyeyi kara mizahla harmanladığı yeni filminde bir süper kahraman hikayesi anlatıyor. Filmin müziklerini Harun Tekin besteliyor, görüntü yönetmenliğini ise Gökhan Tiryaki üstleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir